Adwokat

Adwokat Milena Bernacka-Stachniałek prowadzi Kancelarię Adwokacką w Iławie.

Adwokat zajmuje się sprawami gospodarczymi, sprawami pracowniczymi, sprawami rodzinnymi i sprawami spadkowymi. Kancelaria Adwokacka znajduje się w Iławie przy ul. Tadeusza Kościuszki 14/2/6. Adwokat Iława. Adwokat Milena Bernacka-Stachniałek oferuje usługi pomocy prawnej klientom indywidualnym, instytucjonalnym(podmiotom publicznym) i przedsiębiorcom. Głównym obszarem zainteresowania Adwokat  Mileny Bernackiej-Stachniałek jest prawo korporacyjne, które obejmuje bieżąco doradztwo prawne spółkom prawa handlowego, obsługę procesów zakładania spółek, przekształcania, łączenia i podziału spółek, przygotowywanie uchwał organów spółek oraz reprezentację przed Sądami Gospodarczymi Wydziałami Krajowego Rejestru Sądowego w związku z zgłoszeniem zmian w rejestrze przedsiębiorców.

Doświadczenie zdobyte podczas obsługi prawnej spółek, w tym spółki akcyjnej należącej do Grupy światowego producenta opon zapewnia odpowiednią wiedzę i umiejętności do prowadzenia tego rodzaju spraw.

Pozostałe obszary działalności adwokata to prawo rodzinne (sprawy o alimenty, dotyczące władzy rodzicielskiej, rozwody, podziały majątku wspólnego), sprawy spadkowe (dział spadku, sprawy o zachowek), sprawy cywilne (dochodzenie odszkodowań, sprawy o zapłatę, reprezentacja osób pozwanych przez Fundusze Sekurtytyzacyjne jak np. Ultimo, Kruk), czy sprawy pracownicze (odwołania od wypowiedzeń, dochodzenie należności w związku ze stosunkiem pracy).

Obszar działalności Adwokata to głównie miasto Iława, Lubawa, Nowe Miasto Lubawskie, Ostróda, Olsztyn, Elbląg, a także powiat iławski, jednakże w razie potrzeby możliwe jest podejmowanie czynności na terenie całego kraju. Uprzejmie zapraszam do kontaktu z Kancelarią.